Warsztaty ceramiczne dla dzieci w szkołach. Glina i Wałek

Warsztaty ceramiczne dla dzieci w szkołach. Glina i Wałek

Warsztaty ceramiczne dla dzieci w szkołach. Glina i Wałek

Warsztaty ceramiczne dla dzieci w szkołach. Glina i Wałek

Szkoły i przedszkola - warsztaty regularne

WARSZTATY CYKLICZNE

Warsztaty ceramiczne w szkołach odbywają się w formie płatnych zajęć dodatkowych, w czasie świetlicowym. Każde zajęcia to nowe wyzwanie ceramiczne i nowy temat. Poza typowymi motywami jak miseczka, kubeczek, prezenty, rośliny czy zwierzątka realizujemy jak najwięcej otwartych tematów projektowych. Projektujemy meble, budynki, pomniki, ale również naczynia, pojazdy przyszłości czy fryzury, które będą modne za 100 lat. Wymyślamy, jakie gatunki fauny będą nas otaczać w kolejnych tysiącleciach, jak "ulepić" wiersz i projektujemy emotikony związane ze sztuczną inteligencją . Najważniejszym celem warsztatów ceramicznych dla dzieci (poza dobrą zabawą) jest sam proces tworzenia. Realizujemy jak najwięcej tematów projektowych, ponieważ wychodzę z założenia, że to kreatywność, jest istotą procesu tworzenia i ta kreatywność będzie atutem w dorosłym życiu teraz młodych kursantów, niezależnie od zawodu, który kiedyś wybiorą.

  • Terminy: zajęcia prowadzone są na terenie szkoły, raz w tygodniu, w czasie świetlicowym
  • Cykl roczny obejmuje 30 spotkań ceramicznych
  • W cenie: glina, wszelkie potrzebne narzędzia, szkliwa, angoby, transport, dwukrotny wypał (biskwit + szkliwo), dyplomy, opieka artystyczno-warsztatowa sprawowana przez instruktorkę ze Związku Ceramików Polskich
  • Praca w kameralnych grupach
  • Koszt: 9 równych rat płatnych raz w miesiącu (patrz: Cennik)

Jeżeli jesteś zainteresowana /zainteresowany ofertą zajęć w Twojej szkole/przedszkolu, napisz 😊: pracownia@glinaiwalek.pl. W ofercie również zajęcia ceramiczne prowadzone np. na piknikach szkolnych czy imprezach plenerowych. Wystawiam faktury.

Dodaj komentarz